بالاترین امر به معروف و نهی از منکر پیروی از نظام است
تاریخ انتشار : آذر ۴, ۱۳۹۶ ۹:۴۰ ق.ظ
 
نرجس شکوری فرد ضمن بیان وظایف زن و مرد و بیان جملاتی از رهبر انقلاب پیرامون وظایف زنان در جامعه اظهار داشت : از وظایف زنان نیست که در خارج از منزل فعالیت داشته باشند و بدون نیاز مالی کسب درآمد کنند ، اما انجام کارهای فرهنگی ، سیاسی و ... در جامعه را می توان از وظایف و تکالیف همه زنان در جامعه برشمرد .
 بالاترین امر به معروف و نهی از منکر پیروی از نظام است
"کوثر ورامین" - -

سرکار خانم نرجس شکوری فرد نویسنده و مسئول مقر کتاب جامعه الزهرا  امروز در مدرسه علمیه کوثر ورامین ضمن بیان اهمیت کتاب و کتابخوانی گفت : باعث تاسف است که امروزه کتاب های پر فروش سال ما از کتاب های غربی است .

 

نرجس شکوری فرد ضمن بیان وظایف زن و مرد  و بیان جملاتی از رهبر انقلاب پیرامون وظایف زنان در جامعه  اظهار داشت : از وظایف زنان نیست که در خارج از منزل فعالیت داشته باشند و بدون نیاز مالی کسب درآمد کنند ، اما انجام کارهای فرهنگی ، سیاسی و … در جامعه را می توان از وظایف و تکالیف همه زنان در جامعه برشمرد .
شکوری فرد ادامه داد : امروزه که جامعه ما درگیر جنگ نرم است ، با آسیب دیدن هر قشری از جامعه دیگر افراد جامعه باید پاسخگو باشند که چرا کار فرهنگی و عقیدتی ما ضیف بوده و دشمنان توانسته اند به فرد و افرادی آسیب بزنند .
این نویسنده جوان کتاب خوانی را واجب دینی برشمرد و بیان داست :  کتاب غذای روح است ، سعی کنید در زندگی اگر می خواهید به کسی هدیه یا صدقه بدهید طبق فرموده رهبر معظم انقلاب عمل کنید و کتاب صدقه دهید .

وی ادامه داد : بالاترین امر به معروف و نهی از منکر پیروی از نظام است ، بنابراین تلاش کنید و در بین جوانان و نوجوانان بروید و با خلق نیکو آنان را جذب نظام و رهبری کنید .
شکوری فرد  در پایان بزرگترین نقطه ضعف قشر مذهبی جامعه  را تنبلی برشمرد و گفت : چرا باید کتاب های دفاع مقدس کم فروش باشد ، این یک ایراد بزرگ است  که فیلم های خوب در سینما کم فروش و فیلم های سخیف که بی شباهت با فیلم فارسی ها نیستند پرفروش است .

 

 

کد مطلب: 1436