تعامل وهم اندیشی سوادآموزی با طلاب مدرسه علمیه کوثر
تاریخ انتشار : خرداد ۶, ۱۳۹۵ ۸:۳۰ ق.ظ
 
مسئول اداره سوادآموزی مدیریت آپ ورامین : بدون شک اقدامات فرهنگی که سوادآموزی شاکله اساسی آن است حرف اول را می زند قطعا سوادآموزی رکن رکین این رسالت مهم را بر عهده دارد و به قولی پیشنیاز این اقدامات فرهنگی با دستان با کفایت شما شروع خواهد شد.
 تعامل وهم اندیشی سوادآموزی با طلاب مدرسه علمیه کوثر
"کوثر ورامین" - -

 جلسه تعامل وهم اندیشی سوادآموزی با طلاب حوزه علمیه کوثر در آپ ورامین برگزار گردید

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش ورامین  روز گذشته جلسه تعامل وهم اندیشی سوادآموزی با طلاب حوزه علمیه کوثر در اتاق کنفرانس  آپ ورامین برگزار گردید.

بنا بر همین گزارش در این جلسه محمد  عدالت  مسئول  اداره سوادآموزی مدیریت آپ ورامین به تشریح ماموریتها وفعالیتهای سوادآموزی ،مدت و نوع دوره های آموزشی پرداخت  و  از خواهران خواست  با توجه به تواناییهای مهارتی و آموزشی که در حوزه کسب کردند وارد عرصه سوادآموزی شده و از تواناییهای خود در جهت شناسایی و جذب بی سوادان و کم سوادان وارتقا سطح علمی وفرهنگی آنان  استفاده نموده تا اثرات مثبتی در رشد وتعالی جامعه داشته باشند.

این مسئول  افزود: بدون شک اقدامات فرهنگی که سوادآموزی شاکله اساسی آن است حرف اول را می زند قطعا سوادآموزی رکن رکین این رسالت مهم را بر عهده دارد و به قولی پیشنیاز این اقدامات فرهنگی با دستان با کفایت شما شروع خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد : مقام معظم رهبری می فرماید شما در هرجای کره زمین هستید فکر کنید آنجا مرکز کره زمین است و شما می توانید تاثیر زیادی بر جهان داشته باشید.

اگر ما اینگونه فکر کنیم وعمل کنیم قطعا می توانیم در راستای اهدافی که داریم خصوصا مسئله مهم سوادآموزی وآموزش بزرگسالان به موفقیتهای خوبی دست پیدا کنیم .

کد مطلب: 705