نباید مدارس علمیه را کم اهمیت بدانیم
تاریخ انتشار : اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ق.ظ
 
حجه الاسلام محمودی بیان داشت : خواهران در عرصه های تبلیغ نیازمند مبلغین هستند و امروز تهدیدات جدی برای خواهران وجود دارد،حوزه از کارهای زیربنایی است که افرادی را پرورش می دهد که هرکدام چراغ راهی در آینده خواهند شد و لذا وظیفه ما برای تقویت حوزه ها بسیار سنگین است.
 نباید مدارس علمیه را کم اهمیت بدانیم
"کوثر ورامین" - -

 

حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محسن محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین در جلسه خیرین منطقه که در مدرسه  علمیه کوثر(س) شهرستان به منظور ساخت بنای جدید مدرسه برگزار شد گفت : حوزه علمیه ورامین به دلیل کمبود فضا نتوانسته تمام تقاضاهای طلاب برای تحصیل را پاسخگو باشد.

حجه الاسلام محمودی بیان داشت  : خواهران در عرصه های تبلیغ نیازمند مبلغین هستند و امروز تهدیدات جدی برای خواهران وجود دارد،حوزه از کارهای زیربنایی است که افرادی را پرورش می دهد که هرکدام چراغ راهی در آینده خواهند شد و لذا وظیفه ما برای تقویت حوزه ها بسیار سنگین است.

وی افزود: امروز هیچگونه وجهی از طلاب حوزه ها دریافت نمی شود و تمام هزینه از وجوهات دینی و خیرین تامین می شود. امروز فارغ التحصیلان حوزه در عرصه های فرهنگی،تبلیغی،قلم و …تاثیرگذار بوده اند،نباید مدارس علمیه را کم اهمیت بدانیم

امام جمعه موقت شهرستان ورامین در پایان بیان داشت : مبلغین خواهر بسیار راحت تر می توانند با خواهران ارتباط برقرار کنند،در مباحث مبارزه با شبهات و جریانات التقاطی نیاز جدی حضور مبلغان داریم.

کد مطلب: 690