نگاه به فلسطین باید نگاه تمدنی باشد
تاریخ انتشار : خرداد ۸, ۱۳۹۸ ۱:۵۰ ق.ظ
 
فاطمی زاده با تطبیق رفتار یهودیان در زمان پیامبر و در عصر حاضر بیان داشت : همانگونه که یهودیان در عصر پیامبر صلی الله از سلطه اقتصادی ، سلطه فرهنگی و سلطه رسانه ای( ارتباط با نقاط مختلف جهان ) برخوردار بودند پیامبر صلی الله برای غلبه بر هر کدام از این سلطه ها برنامه ای جامعه و کامل در جامعه پیاده کردند و موفق شدند قدرت اقتصادی ، فرهنگی و رسانه ای مسلمان را نیز افزایش دهند
 نگاه به فلسطین باید نگاه تمدنی باشد
"کوثر ورامین" - -

جناب آقای محمد فاطمی زاده دبیر جمعیت دفاع از ملت مظلوم فلسطین امروز در جلسه بصیرت سیاسی که با محوریت صهیونیسم شناسی در مدرسه علمیه کوثر ورامین برگزار شد گفت : باشروع جنگ اول جهانی، بریتانیا در سال ۱۹۱۷ میلادی با موافقت فرانسه، آمریکا و دیگر کشورهای غربی، بیانیه‌ای را صادر کرد و به روچیلد (سرمایه‌دار یهودی) قول داد وطن قومی برای یهودیان در فلسطین ایجاد کند و همین امر باعث شد تا مقدمات کوچ یهودیان سراسر جهان را به فلسطین فراهم آورد. وقتی مهاجرین یهودی به سرزمین فلسطین وارد می‌شدند، به گونه ای رفتار کردند که صاحبخانه‌ای پس از یک سفر طولانی به خانه خود بر گشته است.

وی افزود : لازم نیست کسی یهودی باشد تا صهیونیست باشد. چرا که همه صهیونیستها یهودی نیستند. 

محمد فاطمی زاده با اشاره به اعتقاد یهودیان برای سلطه بر مردم جهان اظهار داشت : یهودیان معتقدند برای حاکمیت بر جهان باید نسل سوم مردم کم شوند تا بتوان جهان را به آسانی مدیریت کرد .

وی ادامه داد : یهودیان با جنگ در آسیا و ایجاد و شیوع بیماری در آفریقا به کشتار مردم پرداخته اند تا به خیال خودشان بتوانند جمعیت جهان را کنترل کنند .

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین گفت : باید نگاه نسبت به فلسطین نگاه تمدنی باشد .

فاطمی زاده با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب پیرامون اهمیت کسب علم بیان داشت : رهبر انقلاب سال گذشته در جمع نخبگان فرمودند اگر علم را تقویت کنیم « العلم سلطان » دشمنان تمدنی ما نمی توانند کاری از پیش ببرند .

محمد فاطمی زاده با بیان میزان ثروت یهودیان صهیونیسم گفت : خاندان روچیلد، خانواده ای اصالتا یهودی و از حامیان اصلی تشکیل دولت اسرائیل هستند و بر سیستم اقتصادی جهان سیطره دارند .

وی افزود : بسیاری از بانک های معتبر اروپایی و آمریکایی در گروه بانک‌های خاندان روچیلدها قرار دارند که همگی از صهیونیسم و دولت برآمده از آن حمایت می کنند و نیمی از ثروت جهانی متعلق به این خاندان است اما هیچگاه نامی از روچیلدها به عنوان ثروتمندترین افراد جهان برده نشده است . حتی سازمان ملل نیز زیر نظر این خاندان است و سازمان ملل نمادی از حکومت جهانی یهودیان است .

فاطمی زاده با تطبیق رفتار یهودیان در زمان پیامبر و در عصر حاضر بیان داشت : همانگونه که یهودیان در عصر پیامبر صلی الله از سلطه اقتصادی ، سلطه فرهنگی و سلطه رسانه ای( ارتباط با نقاط مختلف جهان ) برخوردار بودند پیامبر صلی الله برای غلبه بر هر کدام از این سلطه ها برنامه ای جامعه و کامل در جامعه پیاده کردند و موفق شدند قدرت اقتصادی ، فرهنگی و رسانه ای مسلمان را نیز افزایش دهند .

وی ادامه داد : در عصر حاضر نیز قدرت اول اقتصاد و رسانه از آن یهودیان است لذا رهبر انقلاب با تاسی از سیره پیامبر صلی الله برای کاهش قدرت رسانه ای یهودیان سالانه اجلاس سران غیر متعهدها را تشکیل می دهند .

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین با اشاره به شبهه فروش اراضی فلسطین به یهودیان گفت : علمای فلسطینی فتوایی شرعی مبنی بر حرام بودن فروش زمین به یهودیان و مباح بودن خون کسی که چنین کاری انجام دهد را صادر کردند و اوّلین فتوا در مورد حرام بودن فروش زمین به یهودیان، توسط کنگرة علمای فلسطین در بهمن ۱۳۱۳ در بیت‌المقدّس صادر شد و تقریبا ۵/۲ درصد از زمین‌های فلسطین به صهیونیست‌ها فروخته شده است.

وی افزود : اما نکته مهم و حایز اهمیت این است که ماکیت بر زمین حاکمیت به همراه نخواهد آورد .

محمد فاطمی زاده در پایان ضمن بیان شبهه کمک های میلیاردی به عربها توسط حاکمیت ایران اظهار داشت : ایران در سال ۹۸ از مجموع ۱۷۸۰ هزار میلیارد تومان بودجه کل کشور ۴۰ هزار میلیارد تومان را به بودجه نظامی اختصاص داده است یعنی تقریبا ۵ درصد از کل بودجه ایران بودجه نظامی است و این در حالی است که دولت در هر ماه ۳۵۰۰ میلیارد تومان یارانه به مردم می دهد یعنی در سال ۴۲ هزار میلیارد تومان ، و این بدان معناست که یارانه کشور با بودجه نظامی برابر است .و از این مجموع ۳ میلیارد دلار معادل ۱۰ هزار میلیارد تومان به اعراب کمک می شود . که ۱۰ هزار میلیارد تومان برابر است با بودجه سه ماه یارانه کشور یعنی نفری ۱۲۰ هزار تومان در سال و ۱۰ هزار تومان در ماه می شود و اگر این هزینه پرداخت نشود باید مانند زمان جنگ تحمیلی هزینه های هنگفتی را برای امنیت کشور پرداخت کنیم

کد مطلب: 2100