پیام تسلیت رهبر انقلاب
تاریخ انتشار : اسفند ۱۴, ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ب.ظ
 
باتأسف و اندوه خبر درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب جناب حجه الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمه الله علیه را دریافت کردم . ایشان برادری همدل و همزبان برای اینجانب و مریدی صٔدیق برای امام راحل و خدمتگذاری پایدار و سخت کوش برای انقلاب بودند .
 پیام تسلیت رهبر انقلاب
"کوثر ورامین" - -

در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب آیت‌الله حاج شیخ عباس  واعظ طبسی رحمه الله علیه ، رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کردند .

 

متن پیام رهبر معظم انقلاب به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم 

باتأسف و اندوه خبر درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب جناب حجه الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ عباس واعظ طبسی  رحمه الله علیه را دریافت کردم  . ایشان برادری همدل و همزبان برای اینجانب و مریدی صٔدیق  برای امام راحل و خدمتگذاری پایدار و سخت کوش برای انقلاب بودند . از نخستین طلیعه های مبارزات نهضت اسلامی  ، مشهد مقدس شاهد حضور شجاعانه و اثر گذار این روحانی محترم در عرصه های پرخطر و قبول دشواری‌های آن بود و این حضور صریح و صادقانه تا آخرین روزهای مبارزات ملت ایران ادامه یافت . پس از انقلاب اعتماد امام راحل به ایشان منشا کسب افتخار تولیت  و خدمت به آستان مبارک رضوی علیه آلاف التحیه والسلام شد و خدمات بی سابقه به این آستان مقدس با همت و عزم راسخ ایشان شکل گرفت  و امید است که توجهات آن حضرت شامل حال این خدمتگزار با اخلاص گردد. موضع انقلابی و وفاداری به آرمان‌های نظام اسلامی و مجاهدت در این مسیر دشوار که غالبا بدون تظاهر انجام گرفته است ، خود فصل دیگری از زندگی این روحانی عالیقدر است . اکنون با فقدان ایشان اینجانب  برادر مهربان و همسنگر دوران غربت و شدت بیش از انقلاب و همکار سخت کوش پس از انقلاب را از دست داده و از خداوند رحیم پاداش شایسته و غفران و رضوان الهی را برای ایشان مسألت میکنم .

به خاندان مکرم و بازماندگان ایشان بویژه همسر صبور و نیک اندیش و فرزندان محترم صمیمانه تسلیت عرض می‌کنم و صبر و اجر برای آنان مسألت می‌نمایم .

 

سید علی خامنه‌ای 

۱۴ اسفند۱۳۹۴ 

کد مطلب: 497