۷۰ نوع خدمت در مرکز خدمات به طلاب و خانواده‌های ایشان ارائه می شود
تاریخ انتشار : آذر ۲۷, ۱۳۹۷ ۹:۱۰ ب.ظ
 
حجت الاسلام حسین زاده با اشاره به اینکه ۷۰ نوع خدمت در مرکز خدمات به طلاب و خانواده های ایشان ارائه می شود، گفت: طلاب با عضو شدن در مرکز خدمات می توانند از حمایت این مرکز بهره مند شوند.
 ۷۰ نوع خدمت در مرکز خدمات به طلاب و خانواده‌های ایشان ارائه می شود
"کوثر ورامین" - -

مسؤول نمایندگی مرکز خدمات شهرری:
۷۰ نوع خدمت در مرکز خدمات به طلاب و خانواده‌های ایشان ارائه می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدرسه علمیه کوثر ورامین  حجت الاسلام پرویز حسین زاده مسؤول نمایندگی مرکز خدمات شهرری، امروز در جلسه ای که در مدرسه علمیه کوثر ورامین برگزار شد، گفت: دشمن برای جدایی مردم از دین دو هدف را دنبال می کند و نخستین هدف آنان ایجاد شکاف بین مردم و نظام است.
وی افزود: آنان می خواهند بین مردم و ولایت جدایی بیاندازند و دومین هدفشان جدا کردن مردم از وادی عصمت و کشاندن آنها به وادی گناه است.
حجت الاسلام حسین زاده با اشاره به اینکه جامعه فاسد نمی تواند پشتیبان ولایت فقیه باشد، ابراز کرد: اگر مردم غرق در گناه شوند و پشتیبان ولایت فقیه خود نباشند جامعه خود را از دست خواهند داد.
مسؤول نمایندگی مرکز خدمات شهرری با بیان توضیحاتی در مورد مرکز خدمات حوزه های علمیه اظهار داشت: مرکز خدمات در سال ۷۳ و به دستور رهبر معظم انقلاب در راستای خدمات رسانی به طلاب و رفع برخی مشکلات آنان تاسیس شد.
وی با بیان اینکه تا به امروز انواع خدمات در این مرکز به طلاب و روحانیون ارائه شده است، گفت: در حال حاضر در مرکز خدمات ۷۰ نوع خدمات به طلاب و خانواده های ایشان ارائه می شود.
مسؤول نمایندگی مرکز خدمات شهرری ادامه داد: خدمات مرکز، مختص طلاب شیعه نیست بلکه تمامی طلاب چه سنی و چه شیعه می‌توانند از این خدمات بهره مند شوند حتی طلاب خارجی مانند طلاب یمنی، عراقی، عربستانی، نیجریه‌ای و … می توانند از خدمات این مرکز استفاده کنند.
حجت الاسلام حسین زاده ضمن توصیه به طلاب برای عضو شدن در این مرکز خاطرشنان کرد: بهتر است طلاب کد مرکز خدمات خود را حتما دریافت کنند چرا که مرکز خدمات به ثبت احوال و شورای مدیریت لینک شده است تا بهتر بتواند در حمایت از طلاب خدمات ارائه کند.

کد مطلب: 1845